Poți descărca aplicația:
Get it on App Store Get it on Google Play
LIVE FCSB- Vitoria Guimaraes. Rezultat
WhatsApp
FCSB și Vitoria Guimaraes au remizat, joi seară, scor 0-0, în manșa tur a play-off-ului Europa League. Partida s-a disputat pe Stadionul "Marin Anastasovici", din Giurgiu.

LIVESCORE: FCSB- Vitoria Guimaraes 0-0, rezultat final

Cea mai mare ocazie a celor de la FCSB i-a aparținut lui Florin Coman, în minutul 23, care a trimis în bară din interiorul careului.

Tot Coman a mai ratat o șansă importantă pentru vicecampioana României, cu patru minute înainte de pauză, însă portarul Douglas a respins.

După pauză, ocaziile importante au lipsit de ambele părți, iar partida dintre FCSB și Vitoria Guimaraes s-a încheiat nedecis, scor 0-0.

Manșa retur dintre Vitoria Guimaraes și FCSB va avea loc joi, 29 august, în Portugalia.

min 23. Florinel Coman trimite mingea în bară !

min 3. GOL ANULAT pentru FCSB. Arbitrul anuleaza golul marcat de Planic  pe motiv de offside